FAQ

Prečo si nemám kúpiť čistiace zariadenie, ale si ho mám iba požičať?

        Jedna vec je cena. Ďalšími sú použiteľnosť. Koľkokrát do roka ho použijete? Jeden, dvakrát? Možnosti uskladnenia. Máte ho kde uložiť? Nebude Vám nakoniec zavadzať? Ďalšou nezanedbateľnou záležitosťou je prípadný nákup náhradných dielov v prípade potencionálnej poruchy zariadenia, ktoré Kärcher a to ruku na srdce, nemá najlacnejšie. Takže premýšťajte. Eventuálnym riešením môže byť aj najprv zapožičanie zariadenia z požičovne a následná kúpa podľa Vašho uváženia. Ale rozhodne u autorizovaného predajcu s patričným vysvetlením použitia a využitia dokupovaného doplnkového príslušenstva na prevádzku prístroja.

Akým spôsobom si mám zapožičať čistiace zariadenie?

        Telefonicky, alebo E-mailom.

Aké údaje budete potrebovať?

        Vaše krsné meno a priezvisko, adresu podľa OP, telefonický kontakt, s čím chcete čistiť a čo chcete čistiť. Hlavne čas a dátum prevzatia čistiaceho zariadenia, cca na koľko hodín a kde budete vykonávať čistiace práce pokiaľ sa kontakt nezhoduje s adresou uvedenou podľa OP.

Pokiaľ si požičiam napríklad tepovač dávate aj tablety naviac?

        Štandardne každý zákazník dostane tablety naviac. Nespotrebuje, jednoducho prinesie naspäť. Ak áno, potom jedna tableta čistiaceho prostriedku Kärcher RM 760 naviac stojí 1 Eur.

Pokiaľ čistiace zariadenie neviem používať dostanem nejaký návod na použitie?

        Pravdaže, jednak bude v textovej podobe pribalený a zároveň dostanete aj ústne vysvetlenie použitia čistiaceho zariadenia.

Ako je to s vrátením prístroja naspäť?

        Na základe Vašej objednávky si zapožičiate napríklad tepovač Kärcher Puzzi 8/1 C v piatok v podvečerných hodinách v programe "24-hodinový". Tento vrátite na druhý deň v sobotu taktiež približne v podvečerných hodinách. Pokiaľ vrátite požičaný prístroj v inom termíne ako je dohodnuté, vždy sa vieme dohodnúť. Je to individuálne.

Tepovač:

Kärcher PUZZI 8/1 C

Parný čistič:

Kärcher SC 4 Premium

Vysokotlakový čistič:
Požičanie vysokotlakového čističa

Vysávač:

Nonstop požičovňa priemyselného vysávača Kärcher NT 362 Eco

Čistič okien:

Nonstop požičovňa Kärcher čistič okien WV 2 Plus