Cenník

        Ceny za zapožičanie Kärcher čistiacich prístrojov sú jednotné na 24 hodín 20 EUR s DPH, okrem čističa okien, ktorý stojí 10 EUR s DPH a vysokotlakového čističa, ktorý stojí 25 Eur s Dph. Pokiaľ si chcete zapožičať Kärcher čistiaci prístroj na dlhšie, alebo na iné obdobie ako je uvedené, cena je 35 EUR s DPH, prípadne sa posudzuje individuálne. Ceny sú orientačné. Platí zásada, radšej riešiť zapožičanie telefonicky, alebo E-mailom, ktoré sú uvedené v sekcii "Kontakty" a konkrétne dohodnúť všetky podmienky a okolnosti zapožičania, ako iba prísť na uvedenú adresu a spoliehať sa, že bude všetko vybavené operatívne.  Pokiaľ ste už rozhodnutí, radšej si započižanie čistiaceho prístroja objednávajte vopred. Nič nenechávajte na poslednú chvíľu.

 

  Cenník "Nonstop požičovne":

Tepovač Kärcher PUZZI 8/1 C s 2 ks RM 760 tabliet, podlahová a ručná hubica grátis      20 €
Parný čistič Kärcher SC 4 Premium s príslušenstvom      20 €
Vysokotlakový čistič HD 5/15 C Plus (vratná záloha 100 €)      25 €
Vysávač Kärcher NT 362 Eco s príslušenstvom bez vrecka      20 €
Čistič okien Kärcher WV 2 Plus s príslušenstvom a čistiacim prostriedkom      10 €

            Ceny jednotlivých typov čistiacich zariadení sú uvedené spolu vrátane s Dph.

 

        Príklad:

        Na základe Vašej objednávky si zapožičiate napríklad tepovač Kärcher Puzzi 8/1C v piatok v podvečerných hodinách v programe "24-hodinový". Tento vrátite na druhý deň v sobotu taktiež v podvečerných hodinách. Pokiaľ vrátite požičaný prístroj v inom termíne ako je dohodnuté, vždy sa vieme dohodnúť. Je to individuálne.

        Pokiaľ sa rozhodnete, že množstvo Kärcher čistiaceho prostriedku CarpetPro RM 760 v tabletách, na ktorý máte nárok grátis Vám nebude stačiť, dáme Vám viac a pokiaľ ho nepoužijete, tento vrátite bez zaúčtovaného poplatku. Rozdiel naviac spotrebovaného čistiaceho prostriedku a množstva, na ktoré máte nárok grátis, podľa Vami zvoleného programu zapožičania, Vám bude zaúčtovaný pri vrátení tepovača. Za každú tabletu spotrebovaného Kärcher čistiaceho prostriedku CarpetPro RM 760 naviac, Vám budeme účtovať čiastku 1,00 € s Dph.

PožičovňaPožičovňaPožičovňaPožičovňa prístrojovPožičovňa prístrojov