Cenník

        Ceny za zapožičanie Kärcher čistiacich prístrojov sú podľa jednotlivých typov prístrojov. Pokiaľ si chcete zapožičať Kärcher čistiaci prístroj na dlhšie, alebo na iné obdobie ako je uvedené, ceny sú rôzne a individuálne. Ceny sú orientačné. Platí zásada, radšej riešiť záväzné zapožičanie telefonicky, alebo E-mailom, ktoré sú uvedené v sekcii "Kontakty" a konkrétne dohodnúť všetky podmienky a okolnosti zapožičania, ako iba prísť na uvedenú adresu a spoliehať sa, že bude všetko vybavené operatívne.  Pokiaľ ste už rozhodnutí, radšej si započižanie čistiaceho prístroja objednávajte záväzne vopred. Nič nenechávajte na poslednú chvíľu.

 

  Cenník "Nonstop požičovne":

Tepovač Kärcher PUZZI 8/1 C + 2 ks tablety naviac, podl. a ručná hubica grátis 24hod. / 5 hod.      25/20 €
Parný čistič Kärcher SC 4 Premium s príslušenstvom         20 €
Vysokotlakový čistič HD 5/15 C Plus (vratná záloha 100 €)         25 €
Vysávač Kärcher NT 362 Eco s príslušenstvom bez vrecka         25 €
Čistič okien Kärcher WV 2 Plus s príslušenstvom a čistiacim prostriedkom         10 €

            Ceny jednotlivých typov čistiacich zariadení sú uvedené spolu vrátane s Dph.

100 Eur záloha

        Príklad:

        Na základe Vašej záväznej objednávky si zapožičiate napríklad tepovač Kärcher Puzzi 8/1C v piatok v podvečerných hodinách v programe "24-hodinový". Tento vrátite na druhý deň v sobotu taktiež v podvečerných hodinách, +/- hodina nie je podstatná. Pokiaľ vrátite požičaný prístroj v inom termíne ako je dohodnuté, vždy sa vieme dohodnúť. Je to individuálne.

        Pokiaľ sa rozhodnete, že množstvo Kärcher čistiaceho prostriedku CarpetPro RM 760 v tabletách, na ktorý máte nárok grátis Vám nebude stačiť, dáme Vám viac a pokiaľ ho nepoužijete, tento vrátite bez zaúčtovaného poplatku. Rozdiel naviac spotrebovaného čistiaceho prostriedku a množstva, na ktoré máte nárok grátis, podľa Vami zvoleného programu zapožičania, Vám bude zaúčtovaný pri vrátení tepovača. Za každú tabletu spotrebovaného Kärcher čistiaceho prostriedku CarpetPro RM 760 naviac, Vám budeme účtovať čiastku 2,00 € s Dph.

PožičovňaPožičovňaPožičovňaPožičovňa prístrojovPožičovňa prístrojov